КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EFSOLARLIGHT160W-P-DXT3EU
ТИП: Портативен
НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: 160 W
ДВУЛИЦЕВ: Да
ЕФЕКТИВНОСТ: 25%
ТЕХНОЛОГИЯ: N Type TOPCon monocrystalline silicon
КОНЕКТОР: XT60
OPEN-CIRCUIT VOLTAGE (Voc): 21.4 V
SHORT-CIRCUIT CURRENT (Isc): 9.2 A
СТЕПЕН НА ЗАЩИТА: IP68
РАЗМЕРИ: 1677 x 598 x 26 mm
РАЗМЕРИ (СГЪНАТ): 609 x 598 x 26 mm
ТЕГЛО: 3.8 kg
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895251649834
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Ecoflow
ТИП: Портативен
НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: 160 W
ДВУЛИЦЕВ: Да
ЕФЕКТИВНОСТ: 25%
КОНЕКТОР: XT60
СТЕПЕН НА ЗАЩИТА: IP68
РАЗМЕРИ: 1677 x 598 x 26 mm
ТЕГЛО: 3.8 kg
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895251649834
ТИППортативен
НОМИНАЛНА МОЩНОСТ160 W
ДВУЛИЦЕВДа
ЕФЕКТИВНОСТ25%
РАЗМЕРИ1677 x 598 x 26 mm
ДРУГИ30–60° adjustable support stand and integrated solar angle guide
ДРУГИBuilt-in XT60 cable for easy storage and connection to power stations
ДРУГИIP68 rating protects against water and dust
ДРУГИLightweight and portable
ДРУГИUp to 25% conversion efficiency rate with a bifacial design